Wkręceni online, chomikuj, download LEKTOR PL

lub


Wkręceni download

WKRĘCENI online – film Piotra Wereśniaka, nowa komedia autora Och Karol 2 i Kiler – w kinach już wkrótce!

Głównym bohaterem filmu jest sympatyczny Ślązak Franek Szpak (Piotr Adamczyk), który nie ma szczęścia w miłości. Gdy nieoczekiwanie, straci pracę w fabryce samochodów, otrzyma kolejny cios – porzuci go ukochana (Katarzyna Glinka). Cięcia w zatrudnieniu dosięgną także jego dwóch przyjaciół – kucharza Tomka Zarównego (Paweł Domagała) i starszego montera elementów kokpitu – Zenobiusza Kozioła (Bartosz Opania).

Franek, który – jako pracownik wyższego szczebla – otrzyma największą odprawę, złoży kolegom propozycję nie do odrzucenia. Zamiast zamartwiać się, co przyniesie przyszłość, we trójkę wybiorą się na krótki wypad do Warszawy, żeby zaszaleć. Jednak dla trzech bezrobotnych ze Śląska, którzy po upojnym weekendzie spędzonym w stolicy będą przekonani, że właśnie przeżyli niesamowitą przygodę, los przygotuje niespodziankę. Okaże się, że prawdziwa przygoda dopiero ich czeka! Podczas przymusowego postoju w okolicach urokliwego Zamościa zostaną omyłkowo wzięci za kogoś, kim nie są…

W obsadzie znaleźli się także między innymi Kamilla Baar, Monika Krzywkowska, Krzysztof Stelmaszyk i Julia Kamińska (pokojówka).

A co o swej nowej produkcji mówi sam reżyser?

Ten film ma dostarczyć widzom tego, co najbardziej lubią – rozrywki. „Wkręceni” to zaskakująca historia o współczesnej Polsce pokazana w nieco skrzywionym zwierciadle. Atrakcyjna komedia dla widowni kinowej i telewizyjnej; lekkie, przyjemne kino z morałem, które poprawia humor – opowiada Piotr Wereśniak.

Wkręceni mają pojawić się w kinach już 10 stycznia 2014 roku.